E Mërkurë, 27 Maj 2015

Rama: Vizita e Vuçiç në Tirane, e rëndësishme për dy vendet

26 May 2015

Per Kryeministrin shqiptar, vizita e homologut te tij serb ne Tirane, eshte e nje rendesie te vecante. Keshtu ka derklaruar Edi Rama, i intervistuar nga e perditshmja serbe...

Më shumë >>

Banneri 468x60 Albanian-University

rihanna22Rihanna u fotografua në një restorant italian në Nju Jork duke darkuar vetëm

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në:


Analizë

“Faqja e pakthyer” e Bibliotekës Kombëtare
30/01/2015
article thumbnail

Nga Evis Nasto Kur ju ndodh të takoheni me dikënd pas shumë kohësh dhe në fytyrën e tij nuk vëreni asnjë gjurmë të viteve që kanë kaluar, nuk ngurroni t’ja evidentoni me kënaqësi. Por [ ... ]


Politikë

Ekonomi

Kronikë

Sociale

Moti

Kryesisht me re

17°C

Tirana

Kryesisht me re
Lageshtira: 75%
E Enjte 11°C / 24°C Pjeserisht me re
E Premte 11°C / 25°C Me diell
E Shtune 12°C / 27°C Me diell
E Djele 13°C / 28°C Kryesisht me diell