E Premte, 09 Tetor 2015

Prite ne rruge, ekzekutohet ne Shkoder 24-vjecari

09 October 2015

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas mesnate në fshatin Stajkë të Shkodrës. Një person raportohet të jetë qëlluar me armë zjarri, ku për pasojë ka ndërruar jetë...

Më shumë >>

Banneri 468x60 Albanian-University

rihanaRihanna inspirohet nga vitet e 80-ta

Valuta


Vlerat e këmbimit merren minute pas minute nga Yahoo Finance
Vlera:
Nga:
Në:


Analizë

“Faqja e pakthyer” e Bibliotekës Kombëtare
30/01/2015
article thumbnail

Nga Evis Nasto Kur ju ndodh të takoheni me dikënd pas shumë kohësh dhe në fytyrën e tij nuk vëreni asnjë gjurmë të viteve që kanë kaluar, nuk ngurroni t’ja evidentoni me kënaqësi. Por [ ... ]


Politikë

Ekonomi

Kronikë

Sociale

Moti

Shi i lehte

21°C

Tirana

Shi i lehte
Lageshtira: 73%
E Shtune 16°C / 23°C Thunderstorms
E Djele 13°C / 23°C Thunderstorms
E Hene 11°C / 19°C Shi i lehte
E Marte 12°C / 23°C Me diell